2012-04-23...05-7 Koolitus: Tartu: Loodusliku kodu planeerim

üritused, loengud, talgud, seminarid, kokkutulekud jne.

2012-04-23...05-7 Koolitus: Tartu: Loodusliku kodu planeerim

PostitusPostitas Kristiina T. » 17.04.2012 04:49:54

Loodusliku kodu planeerimine

Kodu rajamiseks vajalikke lahendusi on täis enamik kauplusi. Vähesed neist lähtuvad looduse seaduspäradest. Jaanus Viese poolt juhendatud seminaril lähtume, et oma kodu rajamist saab juhtida vaid kodu omanik ise. Ainult nii saame tagada, et kodus on kõik see, mida vajame. Planeerimise ja ehituse juhtimise teenuse sisseostmise korral elab keegi teine meie elu ja teeb meie eest valikuid, mis on temale vajalikud.

Loodusliku kodu planeerimine
kevad 23.04-7.05.2012
Hind 114 EUR
Maht 16 akad. tundi
E kell 10-17.15
Vaksali 7

Tutvustatakse loodusliku kodu planeerimise põhimõtteid, õpitakse kodu planeerimist vastavalt iga leibkonna liikme vajadustele, kaardistatakse iga leibkonna liikme vajadused ja liikumised, tehakse selle põhjal visand ja makett, vastavalt planeeringule leitakse vastavad tehnilised lahendused (erinevad alternatiivsed vundamendid, kanalisatsioon, looduslikud soojustusmaterjalid, küttevõimalused), sissejuhatus cob-ja põhuehitusse, analüüsitakse levinumate seinaehitustehnikate plusse ja miinuseid, käsitletavad tehnikad: põhupakk-cob hübriid sein, tampseinad, saviblokkidest seinad, põhupakk seinad, cob ehk voolitav savi-põhu-liiva sein, puitkarkassiga või ilma, jt.

Registreerumine: http://www.rahvaylikool.ee/kursus/2/212 ... istreerima

Juhendaja: Jaanus Viese
Jaanus Viese on õppinud Tallinna Ülikoolis keskkonnateadust, savimajade ja küttekehade tehnikat Iirimaal ja Walesis, Walesis arhitekt Ianto Evansi juures, keda peetakse cob-tehnika taasavastajaks ja edasiarendajaks, alates 2004.aastast teinud ümara savitehnika (cob) koolitusi iseehitajatele. Viimastel aastatel on ta keskendunud ümaratele ahjudele ja lesodele ning cob-põhupakitehnikale. OÜ Looduskeskuse juhatuse liige.
Kristiina T.
 
Postitusi: 65
Liitunud: 25.10.2011 12:27:23

Mine Üritused/Koolitused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Teade/Info

Juhtkond • Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

cron